Poszukujesz produktów szklanych do domu lub biura?

O firmie

Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż i montaż konstrukcji szklanych wykonywanych w różnych systemach z wykorzystaniem szkła hartowanego oraz okuć systemowych. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku i celem naszej firmy jest pełna satysfakcja klienta. Oferujemy wysoką jakość w dobrej cenie. Służymy pomocą w zakresie wzornictwa, doboru elementów oraz wyceną. Dokonujemy pomiaru na terenie inwestycji w celu idealnego dopasowania elementów szklanych do miejsca montażu.

Mamy nadzieję, że nasza oferta pozwoli zrealizować Państwu swoje marzenia o pięknych wnętrzach w blasku szkła.

+48 695 683 800
Nasza firma zatrudnia specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie projektowania i montażu wyrobów ze szkła.
3 proste kroki do piękniejszych szklanych elementów
Jak złożyć zamówienie
Napisz lub zadzwoń do nas
Przyjedziemy, zmierzymy, wycenimy
Montaż, realizacja zamówienia
Dlaczego warto z nami współpracować
Dlaczego wybrać naszą firmę

Nasza firma zatrudnia specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie projektowania i montażu wyrobów ze szkła.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy materiały wiodących producentów, zapewniając dzięki temu najwyższą jakość towarów i usług.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty producentów.

Zadowolonych Klientów
100%
Wykonanych zleceń
100%
Zamontowanych konstrukcji szklanych
100%
Masz pytania napisz do nas
Wykonujemy gotowe detale, zespoły, konstrukcje zarówno jako prototypy jak i seryjnie. Dostarczamy elementy na produkcję w systemie Just In Time.