Poszukujesz produktów szklanych do domu lub biura?

Aktualności

Kabiny prysznicowe z powłoką Timeless

Z przyjemnością informujemy, że od dłuższego czasu można zamówić w naszej firmie kabinę ze szkła hartowanego z powłoką Timeless.

Utrzymanie idealnego porządku w łazience to nie lada wyzwanie, zwłaszcza w kabinach prysznicowych narażonych na powstawanie osadów z kamienia, zacieków oraz zabrudzeń. Zastosowanie szkła Timeless pozwala wyeliminować te problemy, zapewniając ochronę przed korozją i matowieniem na długie lata. Szkło Timeless zbudowane jest z wysoko przeziernego szkła Planiclear, na które nanoszona jest właściwie niewidoczna powłoka. Taka struktura sprawia, że szkło to zapewnia wyjątkową przejrzystość i niezależnie od grubości nie wpływa na percepcję kolorów.

Właściwości te sprawiają, że szkło jest wyjątkowo trwałe i odporne na zanieczyszczenia. Dodatkową korzyścią jest możliwość poddania szkła wszelkim rodzajom obróbki przemysłowej. Woda spływa po powierzchni szkła Timeless, co redukuje do minimum powstawanie zacieków. Sprawia to, że jest o wiele łatwiejsze w utrzymaniu czystości w porównaniu do szkła niepowlekanego. Timeless nie ulega korozji, dzięki czemu przez długie lata zachowuje idealny wygląd. Montaż tego innowacyjnego szkła w kabinie prysznicowej czy też parawanie nawannowym pozwala oszczędzić czas, poświęcany dotychczas na żmudne sprzątanie. Zdecydowanie ogranicza ilość zużywanych w domu środków czystości, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Właściwości produktu zostały potwierdzone 10-letnią gwarancją Saint-Gobain.


Powłoka Hydrofobowa do Kabin Prysznicowych

NANOTEC Stay-Clean do kabin prysznicowych i ceramiki to nanotechnologiczny impregnat chroniący zabezpieczone powierzchnie przed brudzeniem. Preparat tworzy bardzo trwałą nano - powłokę, która idealnie zabezpiecza powierzchnie ze szkła, płytek ceramicznych i gresu przed pozostawaniem osadów, mydlin oraz innych zabrudzeń.

Dzięki stosowaniu preparatów NANOTEC Stay-Clean do pielęgnacji powierzchni nie będą już potrzebne agresywne detergenty. Aby utrzymać czystość zabezpieczonych powierzchni, wystarczy raz na parę dni przetrzeć je suchą lub wilgotną szmatką. Wydajność: 5 ml/m2 Trwałość: 3 - 4 lat Zestaw zawiera: powłokę, oczyszczacz, 2 x ściereczka

+48 695 683 800
Nasza firma zatrudnia specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie projektowania i montażu wyrobów ze szkła.
3 proste kroki do piękniejszych szklanych elementów
Jak złożyć zamówienie
Napisz lub zadzwoń do nas
Przyjedziemy, zmierzymy, wycenimy
Montaż, realizacja zamówienia
Dlaczego warto z nami współpracować
Dlaczego wybrać naszą firmę

Nasza firma zatrudnia specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie projektowania i montażu wyrobów ze szkła.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy materiały wiodących producentów, zapewniając dzięki temu najwyższą jakość towarów i usług.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty producentów.

Zadowolonych Klientów
100%
Wykonanych zleceń
100%
Zamontowanych konstrukcji szklanych
100%
Masz pytania napisz do nas
Wykonujemy gotowe detale, zespoły, konstrukcje zarówno jako prototypy jak i seryjnie. Dostarczamy elementy na produkcję w systemie Just In Time.